Датчики тиску

Замовити, Диференціальний датчик перепаду тиску "SENTERA" PSW-500-C

Диференціальний датчик перепаду тиску "SENTERA" PSW-500-C

Серія: PSW-500-C
Діапазон вимірів: 50-500
Тип сигналу: дискретний
Замовити, Диференціальний датчик перепаду тиску "SENTERA" PSW-200-C

Диференціальний датчик перепаду тиску "SENTERA" PSW-200-C

Серія: PSW-200-C
Діапазон вимірів: 20-200
Тип сигналу: дискретний
Замовити, Вимірювальний перетворювач диференціального тиску "SENTERA" SPS-G-2KO-

Вимірювальний перетворювач диференціального тиску "SENTERA" SPS-G-2KO-ST

Серія: SPS-G-2KO-ST
Діапазон вимірів: 0...2000 Па
Тип сигналу: аналоговий

Купити датчик тиску (Україна)

У сучасному світі використовується безліч обладнання, що працює під тиском. Навіть комунікаційні магістралі мають внутрішній тиск, який необхідно постійно підтримувати на певному рівні. Про всі зміни тиску пари, рідини або газу контролеру керування або диспетчеру повідомляє датчик тиску. У першому випадку контролер приймає сигнал і віддає відповідну команду виконавчим механізмам. У другому випадку – аналізує інформацію датчиків, виведену на екран монітора, і диспетчер вручну робить відповідні перемикання виконавчих механізмів.


Усі подібні пристрої, представлені на ринку України, працюють за однаковим принципом. Перебуваючи у середовищі високого тиску і під його впливом, датчик шляхом перетворення відсилає на контролер уніфікований сигнал. Залежно від призначення і пристрою сигнал може бути електричний, пневматичний або цифровий. Щоб купити датчик тиску в Києві, необхідно вирішити, який сигнал буде найбільш актуальним для вимірюваного середовища.

 

Використання датчика залежно від середовища

Необхідно знати деякі правила вимірюваних середовищ, щоб обрати оптимальний датчик тиску. В Україні існують технологічні правила монтажу систем високого тиску, в яких в обов'язковому порядку повинно постійно проводитися його вимірювання. Наприклад:

  • Імпульсні траси промислового значення оснащуються пристроями з цифровим сигналом на виході, оскільки часто отримана інформація фіксується на комп'ютері і може бути відразу ж передана відповідним технічним службам для розгляду зміни робочих параметрів.
  • Траси з внутрішнім тиском оснащуються датчиками з пневматичним сигналом, оскільки вони не вимагають підключення живлення, але покази можна зняти лише за місцем встановлення датчика.
  • Для вимірювання робочих параметрів у різних установках, що не вимагають надсилання сигналу на пульт керування, краще купити датчики з електричним сигналом, оскільки вони можуть бути підключені безпосередньо від електромережі установки.


Існує й інший критерій, що впливає на рішення, який краще обрати датчик тиску, – ціна. Безсумнівно, найсучасніші цифрові пристрої – найдорожчі, тому якщо немає потреби синхронізації з автоматикою, то краще замовити більш доступні датчики із пневматичним вихідним сигналом.