Змішувальні вузли

Змішувальний вузол: купити в Україні

За останні роки велику популярність здобула тепла підлога, завдяки якій тепло рівномірно розподіляється у кімнаті і більше немає необхідності носити капці. Адже навіть за невисокої температури у приміщенні на мінімальному режимі обігріву підлога все одно буде теплою і приємною. Але для того, щоб тепла підлога максимально ефективно працювала, необхідно вміти нею керувати, і головним елементом керування виступає змішувальний вузол.

 

Функції змішувального вузла

Для організації теплої підлоги у будь-якому випадку доведеться купити змішувальний вузол, адже саме з його допомогою виконується налаштовування температури теплоносія відповідно до температури теплої підлоги. Наприклад, теплоносій нагрівається до 90 градусів, а система теплої підлоги конструктивно розрахована лише на 55 градусів. Цей надлишок температури утилізується під час проходження системою змішувального вузла, де підмішується охолоджена вода зі «зворотки». Розведений теплоносій зі зниженою температурою вже не зможе завдати шкоди теплій підлозі.

 

Типи змішувальних вузлів в Україні

Із допомогою нашого сайту в Києві змішувальні вузли можна замовити 2-х типів, в основі яких лежать 2-ходові і 3-ходові клапани. Змішувач на основі 2-ходового клапана придатний для підлоги невеликої площі – лише до 200 м2, але регулювання температури відбувається плавно. Що стосується 3-ходового клапана, то він може експлуатуватися у величезних будинках, оскільки вода різної температури змішується безпосередньо в самому клапані. Даний вид підключається до сервоприводу, який подає воду в разі зміни температури, і можлива синхронізація з погодозалежними контролерами. Ціна такого змішувального вузла буде набагато вищою, на відміну від 2-ходового. Але якщо площа обігріву перевищує 200 м2, потрібно купити саме такий змішувач.