Енергозбереження

Інноваційна технологія енергозбереження!

 

  Для головних енергетиків, директорів та власників об'єктів нерухомості з високою відвідуваністю виробнича компанія Atmic пропонує НОВУ, неймовірно ефективну та недорогу систему диспетчеризації, спрямовану на енергозбереження вашого об'єкта і, як наслідок, ЗНАЧНУ економію витрат на електричну та теплову енергію!

 

  Відомо, що найбільшим «споживачем» теплової енергії в будівлях є вентиляційна система. У 99,9% випадків на території України, та і в СНД в цілому, системи вентиляції торгово-розважальних центрів, фітнес-центрів, кінотеатрів, магазинів, супермаркетів, ресторанів та інших об'єктів громадського призначення працюють у стандартному режимі, без правильно відбудованих параметрів, взаємозв’язків та норм! Це призводить до перевитрати електроенергії та теплової енергії більш ніж на 25%, що в межах року становить десятки, а то і сотні тисяч гривень переплат!


  Ми провели низку досліджень роботи вентиляційних систем будівель різного призначення, і на основі отриманих даних розробили інноваційну та надзвичайно ефективну автоматичну систему керування та моніторингу, що дозволяє вже зараз економити значні кошти.


  Ми готові провести аналіз Вашої вентиляції, спроєктувати та зібрати систему керування, налаштувати її на потрібні параметри і знизити Ваші витрати на забезпечення вентиляції мінімум на 25%!


  Система, яку ми пропонуємо для встановлення, повністю окупається протягом 1-3 місяців (залежно від об'єкта).
 

  Переконатися в ефективності системи та побачити, скільки Ви можете економити реальних грошей, можливо просто зараз, скориставшись нашим калькулятором розрахунку економії завдяки системі енергозбереження Atmic!

 

Відправити заявку