Щити автоматики

Щит автоматики припливної вентиляції з платою керування

Щит автоматики Block "Atmic" EP1.0-EH5

Витрати повітря: до 1000

Щит автоматики Block "Atmic" EP2.0-EH13

Витрати повітря: до 2000
Нагрівач: Електричний

Щит автоматики Block "Atmic" EPV1.0-EH5

Витрати повітря: до 1000
Нагрівач: Електричний

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR1.0-EH5

Витрати повітря: до 1000
Нагрівач: Електричний

Щит автоматики Block "Atmic" EPV2.0-EH13

Витрати повітря: до 2000
Нагрівач: Електричний

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR2.0-EH13

Витрати повітря: до 2000
Нагрівач: Електричний

Щит автоматики Block "Atmic" EP1.5-WH

Витрати повітря: до 1500
Нагрівач: Водяний

Щит автоматики Block "Atmic" EPV1.5-WH

Витрати повітря: до 1500
Нагрівач: Водяний

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR1.5-WH

Витрати повітря: до 1500
Нагрівач: Водяний
Щит автоматики припливної вентиляції з платою керування

Щит автоматики Block "Atmic" EP1.5-EH9

Витрати повітря: до 1500
Нагрівач: Електричний

Щити автоматики

  Щити керування та автоматики – електротехнічні прилади, що використовуються з метою автоматизації керування обладнанням і цілими технологічними системами. Із їх допомогою можна здійснювати дистанційний контроль над порядком функціонування різних агрегатів у попередньо заданому режимі, станом їх поточних налаштувань, запобігати некоректному спрацьовуванню пристроїв, щоб уникнути виникнення неполадок і поломок. Іншими словами, завдяки щитам автоматики стає можливим комфортне регулювання та підтримування обраних параметрів роботи обладнання за рахунок наявності запрограмованих мікроконтролерів.

 

Atmic: проєктування систем автоматики та їх встановлення

Купить щит автоматики атмик  Один із ключових напрямів діяльності компанії Atmic – це проєктування систем автоматизації, їх збирання, а також подальший монтаж виготовлених приладів на об'єктах. Ми виробляємо та встановлюємо щити автоматизації наступних категорій:

  • для припливних установок;
  • для припливно-витяжних систем;
  • для припливно-витяжних систем із наявністю рекуператора.


  Щит автоматики вентиляції є свого роду блоком керування, який укомплектований усіма необхідними елементами контролю та індикації: датчиками вологості, температури, складу та якості повітря, сервоприводами повітряних клапанів, регуляторами потужності електричних двигунів та іншими деталями. Завдяки використанню спеціального програмного забезпечення, виставивши необхідні параметри мікроклімату, а також вказавши бажаний режим функціонування системи, можна підтримувати оптимальні умови у приміщенні без постійної безпосередньої участі людини в цьому процесі.

 

Купити щит автоматики в Atmic: швидко, надійно та вигідно

  Наша компанія протягом усього періоду своєї діяльності зуміла значно розширити коло клієнтів, істотно випередивши багатьох конкурентів. Ми займаємо провідні позиції у цьому сегменті ринку кілька років поспіль. Нам і нашій продукції віддають перевагу, оскільки ми:
1. Підтримуємо співпрацю із замовниками як з України, так і з зарубіжних країн.
2. Проводимо проєктування автоматизації та виготовлення обладнання із використанням якісних та надійних імпортних комплектуючих від провідних виробників зі світовими іменами.
3. Виконуємо збирання приладів відповідно до норм технічної та проєктної документації.
4. Виконуємо монтаж щитів автоматики, пусконалагоджувальні роботи у Києві та регіоні.
5. Надаємо послуги сервісного обслуговування встановленого нами обладнання на постійній основі.
6. Не практикуємо необґрунтованих націнок на продукцію, тому ціна щитів автоматики прийнятна для всіх категорій покупців.
7. Надаємо гарантію на обладнання з метою захисту інтересів і прав клієнтів.
8. Проводимо кваліфіковані безкоштовні консультації на кожному етапі співпраці, допомагаємо у виборі оптимального варіанта пристрою.

 

Пульт управления щитом автоматики  Для придбання щита автоматики залиште електронну заявку на сайті нашої компанії. Ми гарантуємо її оперативну обробку. У разі виникнення додаткових питань звертайтеся до менеджерів за вказаними номерами телефонів.


  Також ми чекаємо вас у нашому столичному офісі, адресу якого у будь-який момент можна дізнатися, клікнувши по вкладці «Контакти». Максимізуйте комфортність керування вентиляційними системами за допомогою щитів автоматики від вітчизняного виробника, перевіреного часом і особистим досвідом безлічі задоволених клієнтів.