Виробництво

 

Один із напрямів компанії Atmic – проєктування та виробництво систем автоматизації та диспетчеризації. Ретельно відбудовані виробничі процеси, обладнання та багаторівнева система контролю на 100% забезпечують оперативне та якісне виробництво щитів автоматики будь-якої складності!


Організація робочого процесу
Колектив виробничої компанії Atmic складається із проєктувальників, монтажників, інженерів та програмістів. Кожен співробітник – висококваліфікований фахівець у своїй галузі! Крім цього, абсолютно кожен член нашої команди проходить повний курс навчань і практики: від проєктування і виробництва до тестування і пусконалагоджувальних робіт. Такий підхід забезпечує високоякісне та безупинне оперативне виробництво систем автоматики, а також гарантує максимальну оптимізацію кожної частини процесу, що призводить до мінімізації собівартості.

 

Багаторівнева система тестування та контролю
Системи автоматики вважаються високоточним обладнанням, що призводить до необхідності вкрай уважного та налагодженого процесу тестування і перевірки як системи в цілому, так і кожного окремого її елемента! Надана компанією Atmic тривала гарантія абсолютно виключає допущення навіть мінімальних помилок під час виробництва і, тим більше, браку.
Номер абсолютно кожного виробу зберігається в нашій базі даних, а за кожну одиницю виготовленого обладнання відповідають конкретні фахівці!
Проєктувальник розраховує та визначає відповідну та найбільш оптимальну систему для кожного замовлення.
Програміст ретельно перевіряє кожен алгоритм системи та його відповідність спроєктованій схемі.
Заключний проєкт перед збиранням затверджує головний інженер.
Кожна комплектуюча деталь тестується, а готовий щит перевіряє та випробовує кваліфікований монтажник.
Готове обладнання тестується під різними навантаженнями.
За допомогою імітації різних умов роботи та аварій перевіряються і коригуються усі алгоритми керування та безпеки системи.


Гарантія
Відповідальний підхід до виробництва і тестування, а також наявність власного сервісного відділу дозволяють нам надавати тривалу (3 роки!!!) гарантію на виготовлені нами системи автоматики і диспетчеризації («розумний дім»).

 

Завдяки якісному збиранню, тестуванню і контролю, будь-які помилки у готовій системі абсолютно виключені, що забезпечує безвідмовну та тривалу роботу щитів автоматизації Atmic!

 

Відправити заявку