Щити автоматики припливно-витяжних установок з рекуператором

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR1.0-EH5

Витрати повітря: до 1000
Нагрівач: Електричний

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR2.0-EH13

Витрати повітря: до 2000
Нагрівач: Електричний

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR1.5-WH

Витрати повітря: до 1500
Нагрівач: Водяний

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR1.5-EH9

Витрати повітря: до 1500
Нагрівач: Електричний

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR1.0-EH5-FC

Витрати повітря: до 1000
Нагрівач: Електричний
Охолоджувач: Фреоновий

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR2.0-EH13-FC

Витрати повітря: до 2000
Нагрівач: Електричний
Охолоджувач: Фреоновий

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR4.0-WH-A

Витрати повітря: до 4000
Нагрівач: Водяний

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR4.0-WH-A

Витрати повітря: до 4000
Нагрівач: Водяний

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR7.0-WH-A

Витрати повітря: до 7000
Нагрівач: Водяний

Щит автоматики Block "Atmic" EPVR7.0-WH-A

Витрати повітря: до 7000
Нагрівач: Водяний

Щити автоматики припливно-витяжних установок з рекуператором

 

Щити автоматики Atmic - економічно вигідне рішення для ефективного управління припливно-витяжними установками з рекуперацією тепла. Вони відмінно підходять для систем вентиляції та кондиціонування різної конфігурації і забезпечують автоматичне керування роботою кліматичного обладнання з найменшими витратами.

 

Системи вентиляції або припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, завдяки сучасним конструкціям різних рекуператорів, відрізняються найбільш високими показниками енергоефективності та забезпечують найменші втрати тепла і найвищу економію витрат на опалення і кондиціонування приміщень.

 

Крім подачі і видалення повітря, припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла виконують функції:

 • нагрівання повітря (в контурах водяних повітронагрівачів або електричними ТЕНами),
 • охолодження повітря (в секціях фреонового або водяного охолоджувача),
 • очищення повітря фільтрами різного класу.
 •  

У системах припливно-витяжної вентиляції для повного контролю також можуть встановлюватися зволожувачі, осушувачі або знезаражувачі повітря.

 

Для контролю температури, вологості і чистоти повітря в комплект систем вентиляції та кондиціонування входять різноманітні датчики - температури, вологості, концентрації CO2 і інші.

 

Для автоматичного керування витратою повітря в комплект автоматики управління входять сервоприводи заслонок, для регулювання швидкості вентиляторів - різноманітні трансформаторні, та інші, регулятори.

 

Функції щитів управління Atmic для припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла

 гнучке та автоматичне, з найменшими енерговитратами, управління приточними і витяжними вентиляторами, приводами заслонок, нагрівачами і охолоджувачами, вентилями та іншими елементами вентиляційної системи;

 

 гнучке регулювання швидкості вентиляторів (плавне або ступінчасте) згідно навантаженню;

 

 контроль стану фільтрів і сигналізація необхідності їх обслуговування;

 

 візуальна індикація на панелі управління всіх станів, параметрів роботи системи і аварійних станів;

 

 передача інформації (по протоколу ModBus RTU) на зовнішні пристрої, віддалене управління, ведення журналу помилок;

 

 захист для автоматики припливно-витяжних установок: двигунів вентиляторів вентсистеми і складових щита від аварійних ситуацій (при перепадах електропостачання, у випадках перекосу або зникнення фаз, від струмів короткого замикання та ін.);

 

 захист нагрівачів від перегріву, охолоджувачів від замерзання, пожежна безпека.

 

Вся комплектація і корпуси щитів Атмік зібрані висококласними фахівцями. Вони володіють багаторічним досвідом роботи щодо впровадження автоматичних систем управління кліматичного обладнання в житлових будинках, на комерційних об'єктах і в виробничих приміщеннях.

 

Вибір щитів автоматики ATMIC для приточно-витяжних систем з рекуперацією

Номенклатура щитів автоматики АТМІК для ПВУ з рекуперацією тепла представлена ​​моделями розрахованими на 1ф або 3ф напругу живлення для установок продуктивністю від 1000 до 7000 м3 / год.

 

Для підбору щита автоматики наші експерти враховують координацію роботи вентиляційної установки з системою опалення та кондиціювання, щоб підготувати комплексне рішення виходячи з комплектації вентустановки і конфігурації інших інженерних систем.

 

При виборі щита автоматики узгоджують також алгоритм роботи вентиляційної установки, її конструкцію, тип рекуператора і типи охолоджувачів / нагрівачів, вимоги до програмування режимів, дані по контролюючим датчикам і вимоги до якості обробки повітря.

 

Попередньо вибрати необхідну по продуктивності вентиляції та конфігурації систему автоматики можна використовуючи функціонал Калькулятор у нас на сайті. 

 

 

Щити автоматики Атмік комплектуються:

 • корпусами з металу або пластику;
 • панелями управління (контроллерами) перевірених брендів (наприклад, Danfoss);
 • автоматикою захисту;
 • частотними перетворювачами (наприклад, ABB);
 • регуляторами швидкості;
 • приводами, адаптерами, клапанами,
 • датчиками тиску і температури, термостатами.


Всі ці та інші вимоги викладаються в ТЗ або у проектній документації, що подається Замовником.

 

Проектування і монтаж щитів автоматики ATMIC для приточно-витяжних установок з рекуперацією

Компанія Atmic - експерти в області автоматизації вентиляції, кондиціювання та опалення. Ми спираємося на величезний досвід виробництва і впровадження автоматики для систем ОВіК, розробляємо високоефективні системи автоматики для вентиляції конкретних об'єктів, з найбільш оптимальними і високоякісними комплектуючими від провідних світових виробників.

 

Після збирання кожен щит автоматики піддається тестуванню, що гарантує безвідмовну роботу системи автоматичного управління протягом багатьох років.

 

У комплекті зі щитом поставляється повний комплект технічної документації, що включає схеми принципову, зовнішніх підключень, функціональну, а також кабельний журнал та Інструкцію з монтажу та експлуатації.

 

Атмік також виконує монтажні та пусконалагоджувальні роботи на об'єктах замовників, з подальшим введенням автоматики управління і захисту припливно-витяжних установок з рекуперацією в експлуатацію.

 

Висока кваліфікація наших монтажників дозволяє виконувати всі роботи з налагодження і запуску вентиляційного обладнання професійно і в найкоротші терміни.

 

Щити автоматики АТМІК для приточно-витяжних установок з рекуперацією відрізняються доступною ціною, надійною комплектацією і забезпечують автоматичне керування і найбільш економне функціонування систем ОВіК.

 

Як підібрати і купити щит автоматики Atmic для припливно-витяжної вентиляції

Для підбору потрібної моделі щита автоматичного управління припливно-витяжної установкою з рекуперацією тепла звертайтеся до наших менеджерів по телефону або приходьте в офіс.

 

Для вибору щита автоматики ми розглядаємо технічне завдання, проект реконструкції або новий проект вентиляції об'єкта. На підставі даних ТЗ, технічної документації, вивчення схем і особливостей конфігурації інженерних мереж, а також з урахуванням вимог замовника, ми пропонуємо оптимальний варіант щита автоматики.

 

Після цього ви зможете не тільки купити щит автоматики, а й домовитися про виконання монтажних робіт. Телефонуйте за номером (044) 50-000-52.