Диспетчеризація

Системи диспетчеризації Atmic дозволяють здійснювати операторський контроль та керування всіма процесами інженерних мереж через панель керування та системи комп'ютерного моніторингу.
За допомогою налагодженої системи диспетчеризації Ви зможете дистанційно відстежувати, контролювати та керувати всіма процесами, а також задавати необхідні параметри!
Системи диспетчеризації – це централізоване керування всіма інженерними мережами за допомогою єдиної панелі керування, як правило, виведеної на персональний комп'ютер (із можливістю віддаленого доступу)! Системи диспетчеризації здатні одночасно об'єднати в єдиному керуванні такі інженерні мережі як вентиляція, кондиціювання, опалення, каналізація, електричні мережі, водопостачання, охоронні та протипожежні системи та ін.

Що таке «розумний дім»?

Узагальнено багато хто вже розуміє, що означає система «розумний дім». По суті, «розумний дім» і є системою диспетчеризації, яка спрямована здебільшого на побутовий сектор (квартири, приватні будинки та інша житлова нерухомість).

«Розумний дім» – це централізована система керування та моніторингу всієї інженерної мережі будівлі або приміщення відповідно до заданих параметрів та умов і забезпечує взаємодію кожного елемента мережі між собою.
Системи диспетчеризації («розумний дім») вирішують безліч завдань, суттєво полегшують контроль та керування системами, а також сприяють значному енергозбереженню всіх мереж в цілому завдяки можливості точного налаштування роботи усіх процесів мережі!


Для вирішення даного завдання ми використовуємо програмний комплекс SCADA, що дозволяє здійснювати диспетчерський контроль та збір даних.

 

Комплекс SCADA дає наступні можливості:

  • забезпечення взаємодії інженерних систем між собою;
  • робота з інформацією в реальному часі;
  • забезпечує повний обмін даними між пристроєм зв'язку та об'єктом;
  • зрозумілий інтерфейс відображення інформації на дисплеї та керування процесами;
  • робота з базою даних технічної інформації у реальному часі;
  • аварійна сигналізація та робота з важливими повідомленнями;
  • формування (генерування) та обробка звітів;
  • робота із зовнішніми додатками (таблиці, тексти та ін.);
  • можливе виведення на загальний пульт керування робочих процесів кількох взаємозалежних систем.

 

Також системи Atmic забезпечують автоматизацію нескладних процесів, де використовуються щити власного виробництва. Ці щити можна пов'язати між собою і підключити до єдиної системи диспетчеризації! Для таких завдань важливий підбір і визначення оптимального алгоритму, програмного забезпечення та інтерфейсу, які програмуються індивідуально для кожної окремої задачі.


Системи диспетчеризації Atmic, завдяки точним технологічним процесам, які проходять на рівні датчиків, клапанів, регуляторів частоти, приводів та інших елементів, забезпечують необхідний рівень керування, істотно збільшуючи ефективність роботи усіх вузлів та агрегатів, одночасно мінімізуючи витрати!


Дізнайтеся вартість системи диспетчеризації за посиланням, і в найкоротші терміни наші інженери розрахують її для Вас!

 

Приклади реалізації системи диспетчеризації:
Реалізація диспетчеризації в офісному центрі «Terrasoft»
Реалізація диспетчеризації в автосалоні «УкрАвто»