Диспетчеризація інженерних мереж в офісному центрі на Фрометівській

Завдання із диспетчеризації інженерних мереж
У даному проєкті було поставлене завдання організувати керування (диспетчеризацію) і повну візуалізацію таких інженерних систем як освітлення, теплопостачання, холодопостачання та вентиляція.

 

Реалізація диспетчеризації
Ми реалізували цей проєкт так, щоб будь-який користувач, у якого є права доступу, міг бачити стан систем і керувати нею. Керування проводиться зі стаціонарного або переносного комп'ютера, а також з iPhone.


Головна сторінка, із якої можна зайти на поверх. Для цього достатньо клікнути на обраний поверх і подивитися стан освітлення або клімату. Також можна зайти на будь-який із зазначених розкладів або подивитися поточні аварії в системах, якщо такі є:

 

 

У даному вікні налаштовується розклад освітлення в зонах openspace:

 

У даному вікні налаштовується розклад роботи фанкойлів та вентиляції:

 

 

У даному вікні можна подивитися аварії, які сталися під час роботи систем:

 

Так виглядає вікно із плануванням поверху, де видно стан освітлення у приміщеннях:

 

Так виглядає вікно із поточними і заданими температурами у приміщеннях:

У даному вікні налаштовується освітлення конкретно на кожному датчику:

 

У даному вікні налаштовуються режими роботи фанкойлів у приміщеннях: 

Так виглядає вікно з відображенням стану роботи групи фанкойлів, а також тут можна задати температуру і увімкн. або вимк. групу фанкойлів:

 

 

 

 

У даному вікні відображається котельня, де можна побачити стан роботи котлів і насосів, а також дізнатися і задати температуру води, що подається до системи теплопостачання:

 

У даному вікні ми бачимо стан роботи холодильних машин із виносними конденсаторами, а також відображається стан циркуляційних насосів. Крім того, у цьому меню ми можемо задати температуру холодоносія і увімк. або вимк. холодильні машини:

 

Так виглядає вікно керування та відображення загальної обмінної вентиляції, де можна побачити і змінити задану температуру приміщення, а також видно поточні температури, відсоток продуктивності вентиляторів та відсоток відчинення клапанів на кожен поверх, який залежить від якості повітря:

 

 

Тут відображається стан роботи припливно-витяжної установки з рециркуляцією, яка була встановлена в серверній для охолодження приміщення вуличним повітрям із метою економії електроенергії у перехідний період: 

 

 У даному вікні здійснюється керування та візуалізація стану роботи вентиляції на кухні:

 

 

У даному вікні відбувається керування кліматом на 7-му поверсі:

 

Відправити заявку